Zastosowania systemu BANDIT


Zabezpieczenie szafy / magazynku papierosowego za pomocą systemu mgłowego BANDIT
Chroń się przed zwyczajowo szybką i łatwą kradzieżą zapasów papierosowych za pomocą systemu mgłowego BANDIT!

Zatrzymaj się i zapobiegnij kradzieży papierosów dzięki systemowi BANDIT. System BANDIT chroni obecnie tysiące sprzedawców detalicznych przed kradzieżą cennych zapasów papierosów. Po aktywacji system mgłowy BANDIT tworzy kurtynę gęstej mgły, która szybko zabezpieczy całe pomieszczenie, a nie tylko sam magazynek. Horyzontalnie poruszająca się kurtyna mgły w ciągu kilku sekund wypycha intruzów z zagrożonych obszarów, minimalizując potencjalne szkody materialne i towarowe w sklepie.

System mgłowy BANDIT zapewnia najszybszą i najgęstszą dostępną mgłę zabezpieczającą i jest sprawdzonym środkiem odstraszającym, powstrzymującym i zapobiegającym kradzieży papierosów w punktach sprzedaży detalicznej.

Zadzwoń do Bandit Polska, aby uzyskać demo systemu, aby dać sobie udowodnić, że system BANDIT naprawdę jest numerem 1 w powstrzymywaniu i zapobieganiu kradzieży papierosów!


“Nie można ukraść tego, czego nie widać”.

Najnowocześniejszy system BANDIT to najszybszy tego typu system zamgławiania zabezpieczeń na świecie. Gdy czujniki wykryją intruza (ochrona nocna) lub zostanie uruchomiony alarm osobisty (ochrona dzienna), opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT NATYCHMIAST wytworzy gęstą, wizualnie nieprzeniknioną, mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na odległość 6 metrów tylko w pierwszych 2 sekundach. Wypełnienie średniej wielkości sklepu, biura lub salonu wystawowego o pojemności 140 metrów sześciennych zajmuje zaledwie 5 sekund.

Ta sama jednostka BANDIT może być używana do zastosowań wymagających ochrony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odstraszanie przed napadami w ciągu dnia osiąga się poprzez zastosowanie krótkiej, kontrolowanej aktywacji w celu wytworzenia kurtyny mgłowej pomiędzy przestępcą a personelem i/lub towarem. Ochronę nocną osiąga się poprzez dłuższe działanie, wypełniając cały obszar nieprzeniknioną mgłą, w której cenne zapasy, sprzęt i inną zawartość można ukryć przed wzrokiem przestępcy, chroniąc je w ten sposób przed możliwością kradzieży lub uszkodzenia do czasu przybycia służb.

Korzyści z zainstalowania systemu BANDIT:

  • NAJSZYBSZY sposób na ochronę Twojego majątku przed kradzieżą
  • Dwu-funkcyjna ochrona 24/7 z tego samego urządzenia
  • Chroni przed możliwością wewnętrznych uszkodzeń mienia
  • Pomaga ograniczyć do minimum roszczenia z tytułu strat ubezpieczeniowych
  • Odstrasza intruzów przed kolejnymi próbami
  • Mgła jest nieszkodliwa, nie pozostawia śladów, dlatego można ją bezpiecznie stosować w każdym środowisku

EFEKT:
Można zaoszczędzić znaczne koszty, czas i wysiłek, zakłócenia w funkcjonowaniu działalności gospodarczej są zredukowane do minimum i można szybko wznowić normalną zdolność operacyjno-handlową.