Zastosowania systemu BANDIT


Zabezpieczenie sklepu jubilerskiego przy użyciu systemu BANDIT
Sprawdzone rozwiązanie nr 1 w zapobieganiu kradzieżom jubilerskim!

Od małych butików jubilerskich po duże sklepy z diamentami, ochrona sklepów jubilerskich systemem BANDIT to sprawdzona i niezawodna obrona przed rabunkami i włamaniami.

Po aktywacji systemu mgłowego, BANDIT wytwarza w kilka sekund poruszającą się kurtynę gęstej mgły, która zasłania obiekty i wypędza intruzów z pomieszczenia. Ponadto zagrożenie dla personelu jest natychmiast usuwane, gdy kontakt wzrokowy z intruzami zostaje zerwany, a potencjalne szkody w sklepie są zminimalizowane.

Aby zapewnić dodatkową pewność i spokój ducha osobom postronnym, opcjonalny spiker głosowy automatycznie odtwarza następujący komunikat w tym samym momencie, w którym generowana jest mgła:

„Włączyła się mgła bezpieczeństwa a policja jest w drodze. Mgła jest całkowicie nieszkodliwa, prosimy o zachowanie spokoju i nie ruszanie się, dopóki nie zostaniesz o to poproszony”

Aktywowany za pomocą dedykowanych przycisków alarmowych, system ochrony sklepu jubilerskiego BANDIT ma na celu osiągnięcie następujących celów:

 • Zapewnienie pracownikom pasywnego, ale potężnego i natychmiastowego środka odstraszającego potencjalnych złodziei
 • Wyprodukowania i wyrzucenie mgły z pełną mocą już po 0,1 sekundy od chwili, gdy Bandit otrzyma sygnał alarmowy
 • Odebranie kontaktu wzrokowego przestępcom i usunięcie zagrożenia dla personelu  
 • Odstraszenie i wypchnięcie intruzów z terenu
 • Szybkie wyprodukowanie kurtyny gęstej mgły w obszarze w którym znajdują się zagrożone osoby
 • Zapewnienie silnego i wiarygodnego środka odstraszającego

Zadzwoń do Bandit Polska, aby uzyskać demonstrację, aby dać się przekonać, że system BANDIT naprawdę jest numerem 1 w ochronie sklepów jubilerskich.


“Nie można ukraść tego, czego nie widać”.

Najnowocześniejszy system BANDIT to najszybszy tego typu system zamgławiania zabezpieczającego na świecie. Gdy czujniki wykryją intruza (ochrona nocna) lub zostanie uruchomiony alarm osobisty (ochrona dzienna), opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT NATYCHMIAST wytwarza gęstą, wizualnie nieprzeniknioną mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na odległość 6 metrów tylko w pierwszych 2 sekundach. Wypełnienie średniej wielkości sklepu, biura lub salonu wystawowego o pojemności 140 metrów sześciennych zajmuje zaledwie 5 sekund.

Ta sama jednostka BANDIT może być używana do zastosowań wymagających ochrony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odstraszanie przed napadami w ciągu dnia osiąga się poprzez zastosowanie krótkiej, kontrolowanej aktywacji w celu wytworzenia kurtyny mgłowej pomiędzy przestępcą a personelem i/lub towarem. Ochronę nocną osiąga się poprzez dłuższe działanie, wypełniając cały obszar nieprzeniknioną mgłą, w której cenne zapasy, sprzęt i inną zawartość można ukryć przed wzrokiem przestępcy, chroniąc je w ten sposób przed możliwością kradzieży lub uszkodzenia do czasu przybycia służb.


Korzyści z zainstalowania systemu BANDIT:

 • NAJSZYBSZY sposób na ochronę Twojego majątku przed kradzieżą
 • Dwu-funkcyjna ochrona 24/7 z tego samego urządzenia
 • Chroni przed możliwością wewnętrznych uszkodzeń mienia
 • Pomaga ograniczyć do minimum roszczenia z tytułu strat ubezpieczeniowych
 • Odstrasza intruzów przed kolejnymi próbami
 • Mgła jest nieszkodliwa, nie pozostawia śladów, dlatego można ją bezpiecznie stosować w każdym środowisku

EFEKT:
Można zaoszczędzić znaczne koszty, czas i wysiłek, zakłócenia w funkcjonowaniu działalności gospodarczej są zredukowane do minimum i można szybko wznowić normalną zdolność operacyjno-handlową.