Zastosowania systemu BANDIT


Zabezpieczenie butików i sklepów modowych przy użyciu systemu BANDIT
Doskonała ochrona modnej odzieży i akcesoriów za pomocą systemów BANDIT.

System mgłowy BANDIT jest liderem w tej dziedzinie, przenosząc systemy zamgławiania zabezpieczeń na zupełnie nowy poziom skuteczności i niezawodności. System BANDIT wytwarza niezwykle gęstą mgłę z niespotykaną dotąd szybkością, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed stratami i szkodami majątkowymi związanymi z kradzieżami wysokiej jakości odzieży i akcesoriów w stylu „rozbij i chwyć” z okien wystawowych.

Kiedy czujniki wykryją rozbicie okna, opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT natychmiast wytwarza gęstą, wizualnie nieprzeniknioną mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją w stronę witryny okiennej, wytrącając przestępców z równowagi i zmuszając ich do zmiany planów. A co za tym idzie system BANDIT doprowadza do ochrony majątku przed kradzieżą! – Mgłę bezpieczeństwa można również uruchomić w ramach ochrony dziennej przy użyciu istniejących przycisków alarmowych, które mogą być zainstalowane przy ladzie.

Mgła zabezpieczająca systemu BANDIT jest całkowicie nieszkodliwa zarówno dla osób, jak i przedmiotów, jest bezpieczna do oddychania i nie pozostawia żadnych pozostałości.

Zainstalowany już w wielu różnorodnych sklepach detalicznych i niezależnych sklepach w Wielkiej Brytanii i Irlandii, system BANDIT ma udokumentowane doświadczenie w powstrzymywaniu i udaremnianiu kradzieży w tym ważnym sektorze.

Wprowadzenie nowych lub wzmocnienie istniejących zabezpieczeń fizycznych po prostu zwiększa koszty naprawy po próbie włamania, które często są znacznie wyższe niż wartość skradzionego towaru. Inwestycja w system BANDIT pozwala uniknąć tych kosztów, zatrzymać straty i zniechęcić intruzów do powrotu w przyszłości.

Aby zobaczyć listę naszych przykładowych klientów, którzy już zaufali systemowi BANDIT w zakresie ochrony swoich aktywów i obiektów, odwiedź naszą stronę Klienci.

Zadzwoń do Bandit Polska, aby umówić demonstrację systemu, aby dać się przekonać, że system BANDIT naprawdę jest numerem 1 w ochronie przed z okien wystawowych butików modowych.


“Nie można ukraść tego, czego nie widać”.

Najnowocześniejszy system BANDIT to najszybszy tego typu system zamgławiania zabezpieczeń na świecie. Gdy czujniki wykryją intruza (ochrona nocna) lub zostanie uruchomiony alarm osobisty (ochrona dzienna), opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT NATYCHMIAST wytworzy gęstą, wizualnie nieprzeniknioną, mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na odległość 6 metrów tylko w pierwszych 2 sekundach. Wypełnienie średniej wielkości sklepu, biura lub salonu wystawowego o pojemności 140 metrów sześciennych zajmuje zaledwie 5 sekund.

Ta sama jednostka BANDIT może być używana do zastosowań wymagających ochrony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odstraszanie przed napadami w ciągu dnia osiąga się poprzez zastosowanie krótkiej, kontrolowanej aktywacji w celu wytworzenia kurtyny mgłowej pomiędzy przestępcą a personelem i/lub towarem. Ochronę nocną osiąga się poprzez dłuższe działanie, wypełniając cały obszar nieprzeniknioną mgłą, w której cenne zapasy, sprzęt i inną zawartość można ukryć przed wzrokiem przestępcy, chroniąc je w ten sposób przed możliwością kradzieży lub uszkodzenia do czasu przybycia służb.

Korzyści z zainstalowania systemu BANDIT:

  • NAJSZYBSZY sposób na ochronę Twojego majątku przed kradzieżą
  • Dwu-funkcyjna ochrona 24/7 z tego samego urządzenia
  • Chroni przed możliwością wewnętrznych uszkodzeń mienia
  • Pomaga ograniczyć do minimum roszczenia z tytułu strat ubezpieczeniowych
  • Odstrasza intruzów przed kolejnymi próbami
  • Mgła jest nieszkodliwa, nie pozostawia śladów, dlatego można ją bezpiecznie stosować w każdym środowisku

EFEKT:
Można zaoszczędzić znaczne koszty, czas i wysiłek, zakłócenia w funkcjonowaniu działalności gospodarczej są zredukowane do minimum i można szybko wznowić normalną zdolność operacyjno-handlową.