Zastosowania systemu BANDIT


Ochrona Twojego domu i mienia z systemem BANDIT
Chroń swój dom i jego zawartość dzięki systemowi Bandit.

System BANDIT jest liderem w tej dziedzinie, przenosząc systemy zabezpieczającego zamgławiania na zupełnie nowy poziom skuteczności i niezawodności. System BANDIT wytwarza ultragęstą mgłę z niespotykaną dotąd szybkością, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed stratami, szkodami majątkowymi, urazami i zakłóceniami związanymi z kradzieżami mienia mieszkalnego. BANDIT ochroni Twój domu i mienie.

Strach przed wtargnięciem do naszych domów pod naszą nieobecność jest zmartwieniem każdego właściciela domu. Ostatnimi czasy dochodzi do tego także strach przed wtargnięciem, gdy my i nasze rodziny jesteśmy w domu, co wiąże się z możliwością odniesienia obrażeń fizycznych i długotrwałymi skutkami traumy po takim zdarzeniu.

Ponieważ różnego rodzaju dzwonki i gwizdki zapewniają niewielką lub żadną natychmiastową ochronę, ludzie szukają nowych i skutecznych alternatyw w celu zabezpieczenia siebie, swojej rodziny i domów.

Przez dziesięciolecia rozwiązania polegające na zastosowaniu mgły zabezpieczającej skutecznie chroniły mienie i ludzi w sektorze komercyjnym, a sukces ten został teraz wprowadzony na rynek mieszkaniowy wraz z wprowadzeniem na rynek urządzeń Bandit 320 zaprojektowanego tak, aby spełniać specyficzne wymagania zarówno komercyjnego, jak i prywatnego środowiska domowego.

Kiedy czujniki wykryją intruza, opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT natychmiast wytwarza gęstą, wizualnie nieprzeniknioną mgłę z niewiarygodną szybkością 30 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na 6 metrów w ciągu pierwszych 2 sekund!

Mgła zabezpieczająca systemów BANDIT jest całkowicie nieszkodliwa zarówno dla osób, jak i ich rzeczy, nie pozostawiając żadnych pozostałości.

Zadzwoń już teraz do Bandit Polska, aby zamówić demonstrację i dać się przekonać, że system BANDIT naprawdę jest numerem 1 w ochronie Twojego domu i mienia


“Nie można ukraść tego, czego nie widać”.

Najnowocześniejszy system BANDIT to najszybszy tego typu system zamgławiania zabezpieczeń na świecie. Gdy czujniki wykryją intruza (ochrona nocna) lub zostanie uruchomiony alarm osobisty (ochrona dzienna), opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT NATYCHMIAST wytworzy gęstą, wizualnie nieprzeniknioną, mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na odległość 6 metrów tylko w pierwszych 2 sekundach. Wypełnienie średniej wielkości sklepu, biura lub salonu wystawowego o pojemności 140 metrów sześciennych zajmuje zaledwie 5 sekund.

Ta sama jednostka BANDIT może być używana do zastosowań wymagających ochrony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odstraszanie przed napadami w ciągu dnia osiąga się poprzez zastosowanie krótkiej, kontrolowanej aktywacji w celu wytworzenia kurtyny mgłowej pomiędzy przestępcą a personelem i/lub towarem. Ochronę nocną osiąga się poprzez dłuższe działanie, wypełniając cały obszar nieprzeniknioną mgłą, w której cenne zapasy, sprzęt i inną zawartość można ukryć przed wzrokiem przestępcy, chroniąc je w ten sposób przed możliwością kradzieży lub uszkodzenia do czasu przybycia służb.

Korzyści z zainstalowania systemu BANDIT:

  • NAJSZYBSZY sposób na ochronę Twojego majątku przed kradzieżą
  • Dwu-funkcyjna ochrona 24/7 z tego samego urządzenia
  • Chroni przed możliwością wewnętrznych uszkodzeń mienia
  • Pomaga ograniczyć do minimum roszczenia z tytułu strat ubezpieczeniowych
  • Odstrasza intruzów przed kolejnymi próbami
  • Mgła jest nieszkodliwa, nie pozostawia śladów, dlatego można ją bezpiecznie stosować w każdym środowisku

EFEKT:
Można zaoszczędzić znaczne koszty, czas i wysiłek, zakłócenia w funkcjonowaniu działalności gospodarczej są zredukowane do minimum i można szybko wznowić normalną zdolność operacyjno-handlową.