Zastosowania systemu BANDIT


Ochrona sprzętu IT szkoły / uczelni / placówek edukacyjnych za pomocą systemu BANDIT
System mgłowy BANDIT to sprawdzona technologia chroniąca sprzęt IT przed kradzieżą.

Uczelnie i szkoły w całej Wielkiej Brytanii wybrały firmę BANDIT do ochrony swoich zasobów IT. Ochrona sprzętu IT w szkołach/uniwersytetach/uczelniach za pomocą systemów BANDIT pozostaje jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania utracie i uszkodzeniom sprzętu IT. Kiedy czujniki wykryją intruza, opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT natychmiast wytwarza gęstą, wizualnie nieprzeniknioną kurtynę mgły z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, chroniąc całą klasę lub pomieszczenie IT w ciągu kilku sekund!.

Co najważniejsze, mgła zabezpieczająca BANDIT jest całkowicie nieszkodliwa zarówno dla osób fizycznych, jak i sprzętu IT/elektronicznego i nie pozostawia żadnych pozostałości.

Aby zobaczyć listę naszych przykładowych klientów, którzy zaufali firmie i systemom BANDIT w zakresie ochrony swoich aktywów i obiektów, odwiedź naszą stronę KLIENCI.

Już teraz zadzwoń do Bandit Polska i umów dla siebie demonstrację systemu i przekonaj się sam, że system BANDIT naprawdę jest numerem 1 w zakresie aktywnej ochrony sprzętu IT dla szkół / uniwersytetów / uczelni.


“Nie można ukraść tego, czego nie widać”.

Najnowocześniejszy system BANDIT to najszybszy tego typu system zamgławiania zabezpieczeń na świecie. Gdy czujniki wykryją intruza (ochrona nocna) lub zostanie uruchomiony alarm osobisty (ochrona dzienna), opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT NATYCHMIAST wytworzy gęstą, wizualnie nieprzeniknioną, mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na odległość 6 metrów tylko w pierwszych 2 sekundach. Wypełnienie średniej wielkości sklepu, biura lub salonu wystawowego o pojemności 140 metrów sześciennych zajmuje zaledwie 5 sekund.

Ta sama jednostka BANDIT może być używana do zastosowań wymagających ochrony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odstraszanie przed napadami w ciągu dnia osiąga się poprzez zastosowanie krótkiej, kontrolowanej aktywacji w celu wytworzenia kurtyny mgłowej pomiędzy przestępcą a personelem i/lub towarem. Ochronę nocną osiąga się poprzez dłuższe działanie, wypełniając cały obszar nieprzeniknioną mgłą, w której cenne zapasy, sprzęt i inną zawartość można ukryć przed wzrokiem przestępcy, chroniąc je w ten sposób przed możliwością kradzieży lub uszkodzenia do czasu przybycia służb.

Korzyści z zainstalowania systemu BANDIT:

  • NAJSZYBSZY sposób na ochronę Twojego majątku przed kradzieżą
  • Dwu-funkcyjna ochrona 24/7 z tego samego urządzenia
  • Chroni przed możliwością wewnętrznych uszkodzeń mienia
  • Pomaga ograniczyć do minimum roszczenia z tytułu strat ubezpieczeniowych
  • Odstrasza intruzów przed kolejnymi próbami
  • Mgła jest nieszkodliwa, nie pozostawia śladów, dlatego można ją bezpiecznie stosować w każdym środowisku

EFEKT:
Można zaoszczędzić znaczne koszty, czas i wysiłek, zakłócenia w funkcjonowaniu działalności gospodarczej są zredukowane do minimum i można szybko wznowić normalną zdolność operacyjno-handlową.