Zastosowania systemu BANDIT


Ochrona sklepów z rowerami tradycyjnymi i elektrycznymi za pomocą systemu BANDIT
Najlepsza ochrona sklepów z rowerami elektrycznymi za pomocą systemu BANDIT.

Z systemu BANDIT korzysta duża liczba niezależnych sprzedawców rowerów. Wielu z nich sprzedaje obecnie drogie rowery elektryczne i rowery z kompozytów węglowych. Są one niezwykle pożądane i poszukiwane przez społeczność przestępczą. Ochrona sklepów rowerowych i rowerów elektrycznych to stale rozwijający się rynek dla systemów BANDIT.

Sprzedawcy rowerów, specjalistyczne sklepy z rowerami elektrycznymi, magazyny i warsztaty naprawcze mogą być chronione przez system BANDIT. Po przełamaniu tradycyjnych zabezpieczeń i wykryciu włamania, 0,1 sekundy później system mgłowy BANDIT szybko aktywuje nieprzeniknioną, ale nieszkodliwą mgłę bezpieczeństwa, która wypycha intruzów z obszaru sklepu i minimalizuje wszelkie związane z tym szkody. System BANDIT wypełnia cały obszar w ciągu kilku sekund mgłą zabezpieczającą, nie uszkadzając przy tym pojazdów ani nie pozostawiając żadnych pozostałości.

System BANDIT – najlepszy środek odstraszający i chroniący przed włamaniami i kradzieżą rowerów oraz powiązanych z tą branżą narzędzi i maszyn.

Aby zobaczyć listę naszych przykładowych klientów, którzy już zaufali systemowi BANDIT w zakresie ochrony swoich aktywów i obiektów, odwiedź naszą stronę Klienci.

Zadzwoń do Bandit Polska, aby zapewnić sobie demonstrację i przekonać się, że FOG BANDIT naprawdę jest numerem 1 w zakresie ochrony sklepów rowerowych i rowerów elektrycznych.


“Nie można ukraść tego, czego nie widać”.

Najnowocześniejszy system BANDIT to najszybszy tego typu system zamgławiania zabezpieczeń na świecie. Gdy czujniki wykryją intruza (ochrona nocna) lub zostanie uruchomiony alarm osobisty (ochrona dzienna), opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT NATYCHMIAST wytworzy gęstą, wizualnie nieprzeniknioną, mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na odległość 6 metrów tylko w pierwszych 2 sekundach. Wypełnienie średniej wielkości sklepu, biura lub salonu wystawowego o pojemności 140 metrów sześciennych zajmuje zaledwie 5 sekund.

Ta sama jednostka BANDIT może być używana do zastosowań wymagających ochrony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odstraszanie przed napadami w ciągu dnia osiąga się poprzez zastosowanie krótkiej, kontrolowanej aktywacji w celu wytworzenia kurtyny mgłowej pomiędzy przestępcą a personelem i/lub towarem. Ochronę nocną osiąga się poprzez dłuższe działanie, wypełniając cały obszar nieprzeniknioną mgłą, w której cenne zapasy, sprzęt i inną zawartość można ukryć przed wzrokiem przestępcy, chroniąc je w ten sposób przed możliwością kradzieży lub uszkodzenia do czasu przybycia służb.

Korzyści z zainstalowania systemu BANDIT:

  • NAJSZYBSZY sposób na ochronę Twojego majątku przed kradzieżą
  • Dwu-funkcyjna ochrona 24/7 z tego samego urządzenia
  • Chroni przed możliwością wewnętrznych uszkodzeń mienia
  • Pomaga ograniczyć do minimum roszczenia z tytułu strat ubezpieczeniowych
  • Odstrasza intruzów przed kolejnymi próbami
  • Mgła jest nieszkodliwa, nie pozostawia śladów, dlatego można ją bezpiecznie stosować w każdym środowisku

EFEKT:
Można zaoszczędzić znaczne koszty, czas i wysiłek, zakłócenia w funkcjonowaniu działalności gospodarczej są zredukowane do minimum i można szybko wznowić normalną zdolność operacyjno-handlową.