Zastosowania systemu BANDIT


Ochrona przed kradzieżą antyków i dziedzictwa kulturowego dzięki systemowi BANDIT
System mgłowy BANDIT odstrasza i chroni przed kradzieżą trofeów, antyków i przedmiotów o znaczeniu historycznym.

System BANDIT jest liderem w tej dziedzinie, przenosząc systemy aktywnego zabezpieczania mglą na zupełnie nowy poziom skuteczności i niezawodności. BANDIT wytwarza niezwykle gęstą mgłę z niespotykaną dotąd szybkością, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed stratami i szkodami majątkowymi związanymi z kradzieżą trofeów, obrazów, antyków i dziedzictwa kulturowego.

Przedmioty te są często niezastąpione, dlatego ich zabezpieczenie przed kradzieżą jest sprawą najwyższej wagi.

Mgła zabezpieczająca BANDIT jest całkowicie nieszkodliwa zarówno dla osób, jak i przedmiotów, nie pozostawiając żadnych pozostałości.

Już teraz zadzwoń do Bandit Polska i umów dla siebie demonstrację systemu i przekonaj się sam, że system BANDIT naprawdę jest numerem 1 w zakresie aktywnej ochrony trofeów, obrazów, antyków i ochrony przed kradzieżą przedmiotów dziedzictwa kulturowego.


“Nie można ukraść tego, czego nie widać”.

Najnowocześniejszy system BANDIT to najszybszy tego typu system zamgławiania zabezpieczeń na świecie. Gdy czujniki wykryją intruza (ochrona nocna) lub zostanie uruchomiony alarm osobisty (ochrona dzienna), opatentowany system wysokociśnieniowy BANDIT NATYCHMIAST wytworzy gęstą, wizualnie nieprzeniknioną, mgłę z niewiarygodną szybkością 28 metrów sześciennych na sekundę, wyrzucając ją na odległość 6 metrów tylko w pierwszych 2 sekundach. Wypełnienie średniej wielkości sklepu, biura lub salonu wystawowego o pojemności 140 metrów sześciennych zajmuje zaledwie 5 sekund.

Ta sama jednostka BANDIT może być używana do zastosowań wymagających ochrony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odstraszanie przed napadami w ciągu dnia osiąga się poprzez zastosowanie krótkiej, kontrolowanej aktywacji w celu wytworzenia kurtyny mgłowej pomiędzy przestępcą a personelem i/lub towarem. Ochronę nocną osiąga się poprzez dłuższe działanie, wypełniając cały obszar nieprzeniknioną mgłą, w której cenne zapasy, sprzęt i inną zawartość można ukryć przed wzrokiem przestępcy, chroniąc je w ten sposób przed możliwością kradzieży lub uszkodzenia do czasu przybycia służb.

Korzyści z zainstalowania systemu BANDIT:

  • NAJSZYBSZY sposób na ochronę Twojego majątku przed kradzieżą
  • Dwu-funkcyjna ochrona 24/7 z tego samego urządzenia
  • Chroni przed możliwością wewnętrznych uszkodzeń mienia
  • Pomaga ograniczyć do minimum roszczenia z tytułu strat ubezpieczeniowych
  • Odstrasza intruzów przed kolejnymi próbami
  • Mgła jest nieszkodliwa, nie pozostawia śladów, dlatego można ją bezpiecznie stosować w każdym środowisku

EFEKT:
Można zaoszczędzić znaczne koszty, czas i wysiłek, zakłócenia w funkcjonowaniu działalności gospodarczej są zredukowane do minimum i można szybko wznowić normalną zdolność operacyjno-handlową.